IV edycja otwartej, darmowej konferencji
poświęconej zagadnieniom informatycznym
19 listopada 2016, Gliwice

FAQ

1. Co daje zarejestrowanie się na naszej stronie internetowej oraz potwierdzenie uczestnictwa w konferencji?

Osoby, które zapisały się na konferencję na naszej stronie internetowej, w dzień wydarzenia w trakcie rejestracji otrzymają starter pack, który będzie zawierał m.in. materiały promocyjne przekazane od sponsorów oraz patronów, imienny identyfikator oraz kupon na pizzę (pizza będzie rozdawana w trakcie przerwy obiadowej).

2. Co daje kupienie cegiełki na cel charytatywny?

Dzięki zakupieniu cegiełki na wybrany przez nas cel charytatywny, każdy dobroczyńca może pomóc choremu dziecku w spełnieniu jego marzenia. Całkowity dochód z aukcji zostanie przeznaczony na cel z Fundacji Mam Marzenie. Link do wystawionych aukcji znajduje się tutaj.

W ramach naszego podziękowania za pomoc, każda osoba, która zakupi cegiełkę, będzie miała zagwarantowaną koszulkę z tegorocznej edycji konferencji. Koszulkę można odebrać w trakcie rejestracji w dniu wydarzenia. Osoby, które będą odbierać koszulki zostaną poproszone o podanie swojego ID lub adresu e-mail z portalu Allegro.pl.

3. Nie zarejestrowałem się na stronie internetowej i nie wziąłem udziału w aukcji cegiełek, czy mogę przyjść na konferencję?
Oczywiście, konferencja jest całkowicie otwarta i darmowa – każdy może wejść bez wcześniejszego rejestrowania się na stronie. Wstęp na wszystkie prelekcje w trakcie SpreadIT również jest wolny.

4. Kupiłem cegiełkę na cel charytatywny, czy muszę się rejestrować na stronie konferencji by otrzymać koszulkę?

Rejestrując się na stronie internetowej, osoba która zakupi cegiełkę może być pewna, że otrzyma koszulkę we właściwym rozmiarze (rozmiar koszulki można wpisać jako jedno z pól formularza kontaktowego). Osoba, która nie zarejestruje się otrzyma koszulkę, jednak nie może być pewna tego, że dostanie ją we właściwym rozmiarze (ponieważ nie wiemy jaki ma być jej rozmiar).

5. Kupiłem cegiełkę na cel charytatywny, ale okazało się, że nie mogę przyjść na konferencję, czy dostanę obiecaną koszulkę?

Tak - osoby które z różnych względów nie będą w stanie pojawić się na konferencji, a wcześniej kupiły cegiełkę na cel charytatywny, mogą odebrać obiecaną koszulkę na spotkaniu Koła Naukowego IPIJ, po wcześniejszym uzgodnieniu tego z nami.

6. Co można zrobić aby otrzymać koszulkę?

Sposobów na otrzymanie koszulki jest kilka, jednak jedynym, który ją gwarantuje jest kupienie cegiełki w ramach przeprowadzonej przez nas aukcji na cel charytatywny. Dodatkowo koszulkę można zdobyć m.in. biorąc udział w ankiecie przeprowadzanej po konferencji. Wśród uczestników, którzy ją wypełnią, losowanych jest kilkanaście osób, którym w nagrodę wysyłamy koszulkę. Warto również być uważnym na wykładach i siadać w strategicznych miejscach – organizatorom zdarza się w trakcie prelekcji wtargnąć do auli i rzucić kilka koszulek w stronę audytorium :)

7. Zapisałem się na konferencję na stronie internetowej – czy muszę przychodzić rano w dzień wydarzenia i zarejestrować się?
Rejestracja w trakcie konferencji jest jedynym sposobem, aby otrzymać starter pack oraz koszulkę (jeżeli przysługuje ona danej osobie). Rejestrację otwieramy o 8.30 i zamykamy ok 11.30. Jeżeli komuś nie odpowiada przyjście o takich godzinach, a chciałby odebrać starter pack wraz z koszulką, wystarczy, że po swoim przybyciu w dniu wydarzenia znajdzie jednego z organizatorów (będą oni chodzić w specjalnych koszulkach) i poinformuje go o chęci odebrania starter packa i koszulki.

8. Nie zapisałem się na konferencję – czy muszę przychodzić rano w dzień wydarzenia, aby się zarejestrować?
Nie, rejestracja w dzień wydarzenia obowiązuje wyłącznie osoby, które elektronicznie potwierdziły udział w konferencji i którym przysługuje starter pack. Osoby niezarejestrowane po wejściu do budynku wydziału od razu mogą kierować się do aul wykładowych.

9. Czy w czasie konferencji będzie można coś zjeść i wypić, czy raczej należy brać swój własny prowiant?
Przez cały czas trwania konferencji dostępna będzie kawa oraz napoje zimne dla wszystkich uczestników. Dodatkowo od 12:30 do 13:10 przewidziana jest przerwa obiadowa, na której rozdawana będzie darmowa pizza dla wszystkich tych, którzy będą mieli kupony. Każda zarejestrowana osoba będzie mogła znaleźć swój kupon w starter packu otrzymanym przy rejestracji.

10. Gdzie są najbliższe parkingi na których będzie można zaparkować?
Przy Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki jest parę parkingów na których można swobodnie zostawić samochód. Te najbliższe są zaznaczone są tutaj.

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na zapisywanie przez nas plików cookie na Twoim komputerze zgodnie z naszą polityką prywatności.

Sponsor platynowy

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty

Sponsor złoty